Zamów przez telefon 602 118 550
Formularz wyszukiwania

Zestawy mebli drewnianych

Zestawy mebli drewnianych - meble z litego drewna, drewna z recyclingu , drewna z elementami z mdf

W kategorii "Zestawy mebli" znajdziecie stylowe komplety, które pozwolą w łatwy sposób skomponować harmonijną przestrzeń. Wybrane przez nas kolekcje mebli drewnianych wyróżniają się mnogością stylistyki nadążając jednocześnie za nowoczesną technologią i doskonałą jakością. Wykonane są wysokiej klasy drewna dębowego, olchowego, bukowego i innych, także każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

 

 

 

Zestawy mebli drewnianych  

Gotowe zestawy mebli to prosty sposób na urządzenie wnętrza w ulubionym stylu. Kolekcja może zawierać wiele brył, o różnym przeznaczeniu - komody, szafki i szafy, półki, stoliki, krzesła, sekretarzyki, witryny. Wybierzmy spośród nich takie, które nam pasują i swobodnie zagospodarują przestrzeń, tak aby nie sprawiała wrażenia przepełnionej. Salon, czy też pokój dzienny jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu, czytamy, oglądamy filmy, często pracujemy i przebywamy z najbliższymi. To więc czy będzie elegancki czy przytulny, a może zwariowany i designerski zależy od tego w jakim wnętrzu będziemy czuli się najlepiej. Wcale więc nie jest prawdą, że wnętrze musi być takie jak my, czasem wręcz przeciwnie, szukamy w swoich domach przeciwwagi dla naszego temperamentu, miejsca, w którym możemy się wyłączyć i po prostu zrelaksować.

 

 

Łatwe do ustawienia

Gotowe meble, w odróżnieniu od tych wykonywanych na wymiar, dają o wiele większą swobodę aranżacji. Wchodząc z meblami po raz pierwszy do pomieszczenia możemy nie mieć pewności co do właściwego ustawienia poszczególnych elementów. Często decyzja o zmianie przychodzi po paru tygodniach, kiedy czujemy, że meble nie są ustawione właściwie. Dzięki temu więc, że meble nie stanowią zwartej bryły, tzw. meblościanki, tylko każdy z elementów jest osobny, w łatwy sposób możemy zmienić ich położenie. Dużym plusem jest oczywiście wrażenie spójnego, harmonijnego wnętrza, które osiągamy już na wstępie. Jedyne co musimy wówczas zrobić to zadbać właśnie o odpowiednie, wygodne ustawienie mebli, a także o wybór pasujących dodatków - kolorów ścian, oświetlenia, tekstyliów, dekoracji, które skomponują się z wnętrzem, nawet na zasadzie kontrastu.