Zamów przez telefon 602 118 550
Formularz wyszukiwania

Stół DECK czarny

Termin realizacji: 4-5 tygodni
Koszt dostawy: 130 zł
957
Dodaj Odejmij szt.
 • Czerń to klasyka, która nigdy nie przemija. W połączeniu z włoskim stylem, nabiera ona wymiaru swoistej sztuki. Dlatego też model ten jest tak wyjątkowy, choć w jego formie znajdujemy prostotę w czystej postaci. 

   

  Czarny jest zarówno jego blat, jak i nogi, choć wykonane z innego materiału. Blat wykony został z PCV, nogi natomiast ze stali. Lakierowane, prostokątne kontrastują formą z okrągłym kształtem blatu, co razem daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Całość wydaje się niezwykle lekka, a jednocześnie jest stabilna i trwała. Dzięki temu stół ten doskonale sprawdzi się zarówno kuchni i jadalni, jak i innych pomieszczeniach. Klasyczna czerń gwarantuje natomiast, że będzie pięknie komponował się z różnymi stylizacjami kolorystycznymi pomieszczeń. 

   

  Stół, dzięki kompozycji form i materiałów, świetnie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Pozostawia też szeroki wybór krzeseł, które kolorami mogą bądź ciekawie kontrastować, bądź dopełniać klasykę czerni, podkreślać jej charakter. 

   
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 76 cm
  • Średnica: 108 cm
 • Z nami nie ryzykujesz! W ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu. nie podając przyczyny. Gwarantujemy zwrot pieniędzy!

Podobne przedmioty