Owalna ława drewniana ze szklanym blatem.

Owalna ława drewniana ze szklanym blatem – gdzie się sprawdzi?

Owalne ławy drewniane ze szklanym blatem to obecnie bardzo popularne i modne rozwiązanie w aranżacji wnętrz. Ich nowoczesny, a jednocześnie elegancki design sprawia, że pasują do wielu pomieszczeń i różnych stylów urządzania mieszkania. Gdzie zatem warto postawić taką ławę?

Nowoczesne i eleganckie rozwiązanie do salonu

Ława z drewnianym owalnym siedziskiem i szklanym blatem świetnie sprawdzi się jako główny mebel w nowocześnie urządzonym salonie. Będzie nie tylko pięknym i oryginalnym akcentem wystroju, ale również bardzo praktycznym miejscem do siedzenia. Może pełnić funkcję kanapy – wygodnie na niej usiąść nawet kilka osób. Szklany blat tworzy ponadto dodatkową przestrzeń do odkładania książek, gazet, lampy czy naczynia z napojem lub przekąskami.

Co istotne, owalna ława wspaniale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi meblami. Stanowi więc strzał w dziesiątkę dla osób ceniących elegancki wystrój wnętrz. Będzie też ciekawą ozdobą salonu urządzonego w stylu skandynawskim, loftowym czy industrialnym.

Ława do jadalni – wygodne i praktyczne miejsce

Równie dobrze owalna ława sprawdzi się w jadalni. Może pełnić funkcję dodatkowego siedziska przy stole lub stanowić odrębne miejsce do posiłków, np. przy kuchni lub aneksie kuchennym.

Z uwagi na ergonomiczny kształt drewnianego siedziska, ława zapewnia wygodę nawet przy dłuższym siedzeniu przy stole. Jednocześnie szklany blat daje możliwość wygodnego podawania potraw i napojów. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które lubią jadać w mniejszym gronie przy kuchni.

Dobry pomysł do przedpokoju lub korytarza

Owalna ława znajdzie także zastosowanie w przedpokoju lub korytarzu. Może pełnić funkcję wygodnego miejsca do przechowywania obuwia lub siedziska, gdzie zakładamy buty. Co ważne, szklany blat pozwala utrzymać porządek i nie gromadzić niepotrzebnych drobiazgów, jak to często bywa w przedpokojach.

Ława będzie więc nie tylko funkcjonalna i praktyczna, ale pozwoli zaoszczędzić miejsce. Może też posłużyć jako miejsce do odkładania kluczy, maskotek, doniczek z kwiatami lub innych drobnych przedmiotów niezbędnych w przedpokoju.

Pasuje do każdego stylu wnętrza

Ława z drewna i szkła to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Jej minimalistyczny design pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Bez względu na to, czy preferujemy skandynawski, czy industrialny styl urządzenia mieszkania, owalna ława będzie świetnym i praktycznym dodatkiem. Idealnym miejscem na relaks po pracy, posiłek w gronie bliskich osób lub po prostu wygodnym siedziskiem w przedpokoju. To mebel, który z powodzeniem sprawdzi się w każdym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *